Firma HOOBSTAV s.r.o. úspěšně působí na stavebním trhu již od roku 2013 a to zejména v Moravskoslezském kraji. Za tu dobu jsme získali mnoho praktických zkušeností a vybudovali jsme si dobré jméno. Svědčí o tom i kladné reference spokojených klientů.

Nejčastěji zákazníci potřebují zemní a výkopové práce. Nabízíme rovněž demoliční a bourací práce. Nezaskočí nás ani pokládka zámkové dlažby, práce s minibagrem nebo terénní úpravy.

V internetovém vyhledávači nás najdete pod klíčovými slovy zemní práce Ostrava, výkopové práce Ostrava, zemní a výkopové práce Ostrava, výkopové práce Ostrava ceník, ruční výkopové práce Ostrava, výkopy Ostrava, výkopy kanalizace Ostrava, vyhloubení bazénu Ostrava, ruční výkopové práce Ostrava, základy rodinných domů Ostrava, výkopové práce Ostrava ceník, výkopové práce minibagrem Ostrava.

Naše firma se zaměřuje především na oblast Ostrava, Vítkovice, Bohumín, Orlová, Karviná, Havířov, Český Těšín, Frýdek-Místek, Hlučín, Opava, Fulnek, Kopřivnice, Bílovec, Jablunkov.

Zemní a výkopové práce – garance kvality od HOOBSTAV s.r.o.
Demoliční a bourací práce – profesionalita a odbornost od HOOBSTAV s.r.o.